Echipa Casa Corpului Didactic Tulcea

  • Director

  • Prof. Nichifor Gabrielagabriela.nichifor@ccdtulcea.ro
  • Compartimentul Programe / Proiecte

  • Prof. metodist Ariton Nicolae – nicolae.ariton@ccdtulcea.ro
  • Prof. metodist Cherciu Cristina Sinduța – cristina.cherciu@ccdtulcea.ro
  • Prof. metodist PCO Mitrea Nela – nela.mitrea@ccdtulcea.ro
  • Prof. metodist PCO Șerban Aurelia Laura – laura.serban@ccdtulcea.ro
  • Prof. metodist PCO Panait Virginia – virginia.panait@ccdtulcea.ro
  • Compartimentul Bibliotecă

  • prof.metodist Ariton Nicolae – atribuții de bibliotecar
  • Compartimentul Informatizare

  • Informatician / analist sistem Ivan Alexandra Mara – mara.ivan@ccdtulcea.ro
  • Compartimentul Financiar – Administrativ

  • Administrator financiar Halmaghe Dorina – dorina.halmaghe@ccdtulcea.ro
  • Secretar Coman Liliana – liliana.coman@ccdtulcea.ro