Echipa Casa Corpului Didactic Tulcea

  • Director

  • Prof. Nichifor Gabrielagabriela.nichifor@ccdtulcea.ro
  • Compartimentul Programe / Proiecte

  • Prof. metodist Ariton Nicolae – nicolae.ariton@ccdtulcea.ro
  • Prof. metodist Cherciu Cristina Sinduța – cristina.cherciu@ccdtulcea.ro
  • Compartimentul Bibliotecă

  • Bibliotecar Sbârnea Doina – doina.sbarnea@ccdtulcea.ro
  • Compartimentul Informatizare

  • Informatician / analist sistem Ivan Alexandra Mara – mara.ivan@ccdtulcea.ro
  • Compartimentul Financiar – Administrativ

  • Administrator financiar Halmaghe Dorina – dorina.halmaghe@ccdtulcea.ro
  • Secretar Coman Liliana – liliana.coman@ccdtulcea.ro